Dach Styl, Kamil Żurek – firma godna zaufania

Dach-styl to firma handlowo-usługowa działającą na terenie Śląska. Wykonujemy wszelkie zlecenia na roboty blacharsko-dekarskie, a także sprzedajemy i produkujemy: pokrycia dachowe, folie i akcesoria dachowe (kominki wentylacyjne, taśmy kominiarskie i kalenicowe, podpórki łaty etc.), rynny, kominki, wywietrzniki, przejścia antenowe i solarne, blachodachówki, blachy, dachówki ceramiczne i cementowe, papy, okna, wyłazy, schody strychowe, akcesoria do okien, rolety oraz izolacje budynków.

Jeżeli planują Państwo budowę domu lub remont dachu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi i pomoc w doborze właściwych materiałów konstrukcyjnych. Stosujemy jedynie wysokiej jakość wyroby dekarskie, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że pokrycie dachowe utrzyma się w niezmienionym stanie przez długie lata. Współpracujemy z najlepszymi producentami z Polski i zagranicy, a oferowane przez produkty posiadają wymagane certyfikaty jakości.

Nasza doświadczona kadra pracownicza służy pomocą w każdej sytuacji. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne i są przeszkoleni do pracy z klientem. Pomożemy nie tylko przeprowadzić remont i wybudować dom, ale także podpowiemy, które rozwiązania cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony i korzystania z promocji. W odpowiednich zakładkach znajdą Państwo przykładowe realizacje, dział z ogłoszeniami dekarzy, materiały do pobrania oraz informacje o aktualnie obowiązujących promocjach.